Знайомтеся – Куба, наша 60-та країна

Червень 4, 2019
Туризм

Наш тур на Кубу 1000% заслуговує бути ювілейним – для Tavor Travel це 60-та країна!

Куба підкорила серце Tavor Travel, і тепер ми полюємо на серця туристів для Куби. Коли відвідано понад півсотні країн, мало що дивує по-справжньому. Та невеличкій усміхненій країні Че Гевари і Фіделя це вдалося.

Першого ж дня ваше серце викраде засмагла красуня-Гавана. Місто з характером, самобутнє за культурою й колоритом. Тут минулі століття близько, на віддалі витягнутої руки – лише торкнися. Атмосферна колоніальна столиця живе у своєму ритмі, під власні мелодії, у власному вимірі. Обриси вуличок, величних споруд і кольорових будиночків так органічно поєднують життя сучасне із минулим. Історичні квартали не схожі на музеї, тут вирує життя.

У тропічних променях кольори навколо теплі, згладжені, особливі: вода, небо, пісок, дерева й навіть автомобілі. Для нашого незвиклого ока тут геть усе здається засмаглим і злегка золотим.

А машини… Розглядати автівки можна весь день! Ретрокари в Гавані повсюди, це фішка Куби. Навіть той, хто цілком байдужий до машин, змушений постійно оглядатися на цих стареньких красенів. Звісно, ми не оминули можливості покататися з вітерцем на цих раритетах! Все, як у старих голівудських фільмах – гарячий вітер в лице, навколо спекотне узбережжя, на вулицях пахтять темні сигари під чарочку знаменитого кубинського рому! Сюрприз від туроператора, видовищне шоу Тропікана з потужною енергетикою, допомогло відчути себе кубинцями.

Організувати програму туру так, що не потрібно за нею поспішати і напружуватися – магічне вміння туроператорів, ідеальне для Куби. Місцевий ритм сприяв тому, щоб наш інфотур став ідеальною відпусткою!

Santa Maria Caio – тут кожен трохи Робінзон

Після Гавани настала черга райського острівця Santa Maria Caio. Треба сказати, на пляжах і острівцях Куби ідеально відпочивати тим, хто мріє про безлюдні острови.

Це місце створене затишку і відпочинку: просто таки білосніжний пісочок, молочне узбережжя, тінисті пальми, неполохана природа… Тут мало туристів, і відчуття, що весь райський острівець – для тебе, не покидає майже весь час.
У готелі Grand Memories Santa Maria напевно про це здогадуються, тому й забезпечують максимально комфортний відпочинок.

 

Перлина Варадеро

Чудове тріо завершили у Варадеро – кубинська перлина в теплих обіймах лазурних вод. Це 20 кілометрів пляжних просторів, де небо нахиляється просто до води. Здається, ти можеш торкатися його руками. Курорт відомий уже століттями, і не втрачає своєї популярності. Але будучи тут, втрачаєш голову від нього: ідеальний для лінивого пляжного відпочинку, Варадеро підходить і тим, кому хочеться пригод. На вас чекають екскурсії до крокодилів, на безлюдні острівці, у печери; захоплюють прогулянки на підводних човнах із прозорим дном над кораловими рифами, де буяє своє життя…

Підкреслив усі враження про Варадеро ражаючий Royalton Hicacos Varadero Resort & Spa. Готель, який порадував за всіма параметрами. Однозначно будемо рекомендувати нашим туристам.

Нам сподобалося тут ставлення до туристів. Місцеві досить охоче і доброзичливо запрошують у свій світ туристів. Люди тут щирі, пристрасні, майже завжди усміхнені. Це, безумовно, «робить атмосферу» на Кубі. Тут не звикли нав’язуватися, і разом з тим, місцеві дозволять вам зазирнути у свій світ – в ресторанчиках для своїх – особливий ритм, музика і шарм, прихований у густому димі сигар. О так, сигари – це окрема культура. Якщо ви куштували їх вдома, забудьте все це: справжні сигари це ціле мистецтво, яке треба бачити й відчути на Кубі.

Добре, що в аеропорту неможливо зважити багаж емоцій – нас би просто не випустили з Куби! Вражень від цього туру вистачить надовго: вони такі живі, що знову хочеться в подорож… Вмикати у старенькому кабріолеті ритми кубинських пісень, вдихати запах добірних сигар, слухати, як карибський вітер шелестить гострим пальмовим листям.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *