Таїланд – на одному диханні. Вільний дайвінг, нове відчуття світу

Лютий 6, 2019
Туризм

Таїланд має величезний потенціал в природному туризмі. Він сам по собі прекрасний і може заохотити незліченну кількість туристів відвідати тут будь-яке місце, чи це Андаманське узбережжя, Таїландська затока, чи різноманітні великі та малі острови.

Якщо Ви турист, який полюбляє нові дивовижні відчуття, то “пропишемо” вам дайвінг! Наприклад, глибокий морський дайвінг або вільний дайвінг.

«Вільний дайвінг» – це, мабуть, той вид пірнання, який не дуже відомий порівняно з підводним плаванням (дайвінг з дихальним апаратом). Але зараз все “непримітне” стає більш популярним серед багатьох туристів. Можливо це тому, що саме цей вид пірнання можливий практично в будь-яких місцях та не вимагає безліч обладнання. Маючи тільки маску, Ви можете відчути підводний світ, не покладаючись на кисневий бак. Але для правильного пірнання потрібно навчитися способу правильного дихання, а також вивчити поведінку та попереджувальні ознаки різних небезпек. Не менш важливим є навчання у фахівця або у школі з акредитацією.

Ніколи не можна пірнати одному. Водолази повинні мати з собою приятеля щоразу при зануренні. Важливо: правильне дихання допоможе пірнути безпечно. Після того, як Ви дізнаєтеся про дихання і зможете правильно пірнати, то цю техніку зможете використовувати в будь-якому місці. Ця навичка стане для Вас корисною та цінною. Це інвестиція, яку можна використовувати для збереження навколишнього середовища, наприклад, дайвінг для збору сміття або обстеження природних ресурсів. Не зважаючи на те, чи це дайвінг з обладнанням чи ні, важливо, щоб дайвер знав, що не можна торкатися, кидати, тримати морських істот, тому що це знищує екологію моря та природні ресурси.

Ко Тао, провінція Сурат Тані – це місце для пізнання підводного плавання з аквалангом і безкоштовного дайвінгу. Не оминіть його, будучи в Таї – воно відоме як найкраще місце у світі. Незаймана природа, невелика плата за навчання та проживання – ось що змушує туристів з усього світу приїздити сюди та навчатися разом.

Якщо Ви турист, який полюбляє усамітнення, то Koh Lanta є одним з кращих місць для цього. Але якщо ви приїхали зі своїми друзями, то, можливо, захочете пізнати вільний дайвінг. Тут є безліч цікавих пригодницьких заходів та туристичних визначних пам’яток.

Вільний дайвінг – це не тільки пригодницький туризм, що викликає захоплення. Завдяки йому Ви отримуєте новий досвід. Це той вид пірнання, який відкриває для Вас можливості зберегти навколишнє середовище. Якщо Ви турист із «зеленим серцем» та шукаєте щось нове, щось, що захоплює і збагачує Ваші навички, спробуйте вільно зануритися вже у наступній подорожі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *