Шрі-Ланка відмінила плату за візи!

1 Серпня, 2019
Туризм

Буквально вчора, в останній день липня представники Шрі-Ланки оголосили про скасування обов’язкової сплати за візи для українців. Віза на 30 днів, яку слід було оплачувати при в’їзді в країну (по прильоту в аеропорт), стає безкоштовною для громадян майже півсотні країн.

Влада країни вирішила піти на такий крок, очікуючи натомість значного напливу туристів до своєї країни. Заходи стартують сьогодні, 01 серпня, запроваджуються на 6 місяців. Після цього період безкоштовних віз триватиме доти, доки в уряді не вирішать, що це невигідно. Заради стимулювання туристичної сфери уряд жертвує недоотриманням близько 24 млн доларів США (4,3 мільярди рупій), які очікувалося отримати за видачу віз. Про це повідомив міністр туризму Дж.Амаратунґа.

Також з’являється можливість оформити заявку на візу через Інтернет.

Зниження туристичного потоку в країні відбулося через теракти у квітні, коли 7 смертників вчинили нападт на декілька будівель – церкви і готелі в столичному Коломбо, а також Неґомбо та Баттікалоа. Внаслідок трагедії загинули 263 особи, 45 з них – іноземні громадяни – з Індії, Китаю, Сполучених штатів і Великої Британії.

Глава уряду Шрі-Ланки Р.Вікремесінґе публічно запевняє: країна знову є безпечною для туристів і чекає на них, адже захист і безпеку повернуто до належного стану.

У зв’язку з терактами затримано двісті осіб, і вживаються посилені заходи безпеки.

Тим часом Шрі Ланка залишається в ТОПі найцікавіших для відвідування країн. Вона все ще має чим приємно здивувати і закохувати в себе туристів. Зараз там ще досить волога погода, температура повітря 28-30оС, вода прогріта до 29оС і навіть до 34оС. Люди все такі ж усміхнені і гостинні, природа – неймовірна. Відміна оплачуваної візи робить тури на Шрі-Ланку ще вигіднішими.

Радимо скористатися пропозиціями на тури цієї осені – найкращої пори для відпочинку на Шрі-Ланці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *