Шлях до озеленення: обери свій

Березень 5, 2019
Туризм

Всі ми знаємо, що перехід до зеленого кольору є життєво важливим для добробуту майбутніх поколінь, але як ми можемо зробити так, щоб наші міста були зеленими?

Давайте поглянемо на десять міст, які показують шлях до більш приємного міського досвіду.

Лідером в Азії є Сінгапур, який почав боротися з промисловим забрудненням у 1992 році, коли він запровадив Сінгапурський зелений план. Він включає в себе очищення повітря і води та збереження природи.

У Канаді Ванкувер заслужив похвали за використання відновлюваної гідроелектричної енергії, яка забезпечує більш ніж 90% електричних потреб міста. Найбільша екологічна міська команда була сформована з метою зробити Ванкувер найзеленішим містом у світі до 2020 року.

Дехто може бути здивований, побачивши Бангкок в Таїланді серед найзеленіших міст світу, але він гарантує своє місце для «зелених легенів» у Банг-Крачао, який заточений у підковоподібний вигин річки Чао Прайя. Піднесені стежки та велодоріжки пропонують виразно зелене міське життя, з пишними тропіками навколо.

У Бразилії Курітіба став моделлю стійкості через своє містобудівне планування, яке включає щедрі 12 акрів зелених насаджень на кожні 1000 жителів. Місто також має ефективну транспортну систему, добре позначені велосипедні маршрути та обмеження на використання приватних транспортних засобів.

Лондон в Англії – це величезне місто з великою кількістю причин для того, щоб не бути зеленим. Тим не менш, місто завжди було благословенне громадськими парками в кожному районі, і активне просування відновлюваних джерел енергії означає, що Лондон сподівається бути нейтральним.

Три міста в Північній Європі, а саме Амстердам, Копенгаген і Стокгольм, аплодуємо за їхню прихильність до зеленого життя та чистоти. Амстердам відомий своїми велосипедами (фактично велосипедів більше ніж людей), також стають популярними електричні автомобілі.

Щоб не залишитися позаду, Копенгаген також сприяє використанню не тільки велосипедів, а також енергоефективних будівель та біогазових установок.

Стокгольм також добре просунувся у використанні біогазу, і місто сподівається, що до 2050 року не буде використовувати викопного палива.

Рейк’явік в Ісландії переживає холодний клімат, але всі електричні потреби міста, такі як опалення та гаряча вода, задовільняються гідрогеотермальними джерелами енергії.

Кейптаун в Південній Африці також веде кампанію з підвищення енергоефективності, особливо в її великих офісних будівлях, як і в Нью-Йорку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *