На море в Болгарію: яка погода буде в червні 2019

Квітень 23, 2019
Туризм

У нас вже зараз різко зросли запити на відпочинок у Болгарії, адже вона беззаперечно у п’ятірці улюблених країн наших туристів. Українці поспішають забронювати кращі тури в Болгарію, але переймаються, чи буде сприятливою погода у червні.

І ми з легкістю можемо запевнити: ці перестороги марні! Країна вирізняється помірно-континентальним кліматом, тож чотири сезони тут виражені яскраво і досить чітко.

Гостинні болгари велику увагу приділяють саме курортному бізнесу. І туристичний сезон офіційно розпочинається з 1 червня. Це означає, що до цього дня всі готелі підготовлені, і море «не відстає» від кліматичного розкладу, навіть якщо мова про північне узбережжя.

Північне узбережжя

Північна частина чорноморського узбережжя Болгарії на початку літа дивує примхами погоди. Вам необхідні не тільки сонцезахисні окуляри, панами і креми, але й теплі речі та парасолька. Не беремося стверджувати, що доведеться купатися під дощем, але краще врахувати, що дощі люблять ці місця у першій половині червня.

Золоті піски, Албена, Святий Константин і Єлена – курорти, куди ми рекомендуємо їхати після 20 червня. У червні слід очікувати денні температури, в середньому на позначці +25 °С і +15°С вночі, море прогріється до +20°С.

Синоптики таки обіцяють теплу і стабільну погоду цього літа – навіть на півночі Болгарії.

Загалом, середні погодні показники червня-2019 на північному узбережжі Болгарії близькі до чорноморських курортів України:
– день +30°С
– ніч +25°С
– вода +23°С

Південне узбережжя Болгарії

Погода червня на південних курортах Болгарії відрізняється незначним чином. До них відносять Сонячний берег, Єленіте, Поморіє, Святий Влас, Несебр.

У червні денна температура зазвичай сягає позначки +27°С, нічна +16°С. Але вся «фішка» південних болагрських курортів – в температурі моря. Тут водичка прогрівається значно раніше, і від початку літа досягає +22-23°С. Ці умови ідеально підійдуть для сімейного відпочинку – і дітлахи, і літні люди можуть спокійно насолоджуватися купанням у такому морі.

Не просто погрітися і покупатися…

Червень – ідеальний місяць для активного туризму в Болгарії. Для тих, хто не любить просто відлежуватися на пляжі, погода готує чудові умови для прогулянок, екскурсій та відвідування музеїв, пам’яток та цікавих місць Болгарії, яка дійсно багата історично і культурно. Спека ще не дошкуляє, а короткочасні дощі тільки освіжають довкілля.

Обираючи відпочинок у червні, ви і накупатися встигнете, і сповна пізнати країну. За вимірами синоптиків, показники погоди відповідають таким середнім значенням:
– день +33°С
– ніч +27°С
– вода +25°С

У другій половині червня кількість прохолодних днів стрімко зменшується. От тоді й настає справжня спека. Це – час для тих, хто всю зиму мріяв відігрітися, відіспатися на сонечку, багато ніжитися у воді і засмагати на пляжі, нікуди не поспішаючи.

М’який клімат Болгарії робить відчуття спеки не таким дошкульним, а постійний бриз з моря освіжає навіть у найгарячішу пору. Не надто солона вода, лагідне море з пологим дном, доповнені гостинним сервісом туристичної індустрії – що ще потрібно для вдалої відпустки?

Для любителів весело провести час – музичні фестивалі, танцювальні флешмоби, колоритні екскурсії. Дегустація національної кухні – вона також не залишає байдужих! Не розчарує вас місцевий шопінг і атмосферні ресторанчики.

Тож налаштовуйтеся на позитив і обирайте будь-яку дату у червні. Болгарія уже чекає на Вас.

Подивіться на ГАРЯЧІ ТУРИ В БОЛГАРІЮ – ми впевнені, там точно є і ВАШ тур!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *