На лижах – із дахів Копенгагена! Будь серед перших (відео)

Березень 13, 2019
Туризм

Спробуйте на хвильку уявити собі відчуття гірськолижника на піку гори. А тепер трендове і затишне данське хюґе – уявили? А тепер – усе це разом. Щось нереальне виходить, скажете ви. А ми кажемо – збирайтеся в Копенгаген, там це можливо!

Copenhill – справжня гора серед міста. Винахідлива архітектурна компанія SLA за дизайнерським проектом Bjarke Ingles втілила мрію мешканців столиці про власні гірські схили. Так, усього в 10 хвилинах від центру Копенгагена, на даху великого комплексу з переробки сміття Amager Resource Centr, з’явився штучний спуск із видовищним дизайном.

Відкриття гірськолижного схилу Копенгіл планується уже цього року, в квітні-травні. Разом із ним – рекреаційна пішохідна територія, що доповнює футуристичний дизайн і функціональність самого схилу. Проект створено з використанням сучасних «зелених» технологій, це нове бачення організації міських просторів.

Ще не розпочавши роботу, урбаністичний схил зажив популярності – навіть серед туристів з багатьох країн. Для багатьох із них Копенгаген став точкою маст-візіт на карті Європи.

Площа лижної поверхні складає 10 тисяч квадратних метрів. Схил забарвлений п’ятьма яскраво-зеленими відтінками, його довжина – близько 400 метрів. Колір обрали також із ощадливих мотивів – саме зелений у відтінках менше брудниться і довше зберігає привабливий вигляд. Крім того, саме зеленою є суть та ідентичність проекту.

Від основи схил здіймається аж на 90 м. На півдорозі гірськолижників чекає крутий розворот – аж на 180 градусів дорогою вниз по трасі! Для екстремалів готуються відкрити ще й стіну для скелелазів висотою 85 метрів.

 

Поряд зі схилом на відвідувачів чекатиме також пішохідний парк – зі стежками, оглядовими майданчиками – а у Копенгагені дійсно є що оглянути. Крім підйомників, пункту прокату лиж, фуд-зони вже готові. Тож якщо ви запланували подорож до Данії у темпі Хюґе – не відмовляйте собі у невеличкій приправі урбаністичного екстриму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *