Аеропорт Львова відновив роботу старого терміналу

28 Червня, 2019
Туризм

Задля розширення пропускної здатності аеропорту Львова із 24 червня відновлено функціонування «старого» терміналу – об’єкт не використовували за даним призначенням ще від 2012-го р. Першими скористатися послугами відновленого аеровокзалу зможуть пасажири перевізника МоторСіч.

Перед фіналом ЄВРО 2012, коли зводився новий термінал аеропорту, його планували використовувати виключно для сервісу міжнародних авіаперельотів. Таким був початковий проект, проте ще під час будівництва було здійснено зміни, орієнтовані на нутрішні рейси. Відтак, новий термінал із моменту відкриття обслуговував усі чартерні і регулярні авіарейси, а в розпорядженні старого повітряного вокзалу залишалися спецрейси та V.I.P-рейси.

На летовищі Львів ім. Данила Галицького офіційно повідомляють, що наразі це – початковий етап, і відновлений термінал прийматиме пасажирів МоторСічі. Саме цей авіаперевізник першим погодився на переведення обслуговування власних маршрутів до старої будівлі. Адміністрація летовища переконана: даний крок дозволить летовищу, що є західною повітряною брамою України, приймати ще більшу кількість авіарейсів, зокрема цю можливість матиме і новий термінал, зведений до європейського футбольного чемпіонату 7 років тому.

На сьогодні видача багажів проводиться лише на двох конвеєрах. Один із них обслуговує внутрішні перевезення, тож для міжнародних залишається також лише один. Попри це, кількість міжнародних рейсів дедалі більше переважає місцеві, тож однієї лінії видачі багажу у Львівському аеропорту недостатньо, це реальні незручності для багатьох пасажирів, котрі мандрують за кордон, або звідти.

Упродовж кількох тижнів, в липні, львівське летовище має на меті розпочати обслуговувати і міжнародні чартери в приміщенні відновленого терміналу.
В гендирекції аеропорту зазначають, що обслуговування буде проходити і на прильоти, і на вильоти. Адміністрація працює над розширенням пропускних можливостей летовища, адже пасажиропотік аеропорту Львів цьогоріч зросте більш як на півмільйона пасажирів. Статистику і деталі читайте у наведеній нижче інфографіці.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *