7 причин, щоб відвідати Ізраїль

Лютий 14, 2019
Туризм

Складно писати про те, що давно та всім відомо. Ізраїль близький нам, як жодна інша країна: хтось відвідав її з екскурсійним туром, хтось відпочив на одному з її чотирьох морів (а, може, є ті що відвідали все і одразу!) У деяких тут живуть друзі або родичі, хтось здійснював паломництво до святих місць, а хтось навіть поправляв здоров’я у відомих ізраїльських клініках.

Щоб вивчати світ, в Ізраїлі можна навіть не подорожувати. Адже Європа, Африка, і Близький Схід живуть тут по сусідству, привезені емігрантами з різних частин світу. Крім євреїв, в Ізраїлі живуть представники ще близько 100 національностей.

Ізраїльтяни вважаються одним з найбільш життєрадісних народів світу, задоволених своїм життям. А за середньою тривалістю життя Ізраїль посідає 3-є місце в світі. Щоб перелічити всі плюси відпочинку в цій країні, не вистачить, напевно, пальців обох рук.

Отже, назвемо  7 найвагоміших причин, щоб відвідати Ізраїль:

Причина 1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Безвізовий в’їзд. Між Україною та Ізраїлем діє договір про безвізовий режим.

Причина 2.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відвідування святих місць. Ізраїль зберігає безліч цінностей міжнародного масштабу, це священна земля, колиска трьох релігій – іудейської, мусульманської та християнської.

Причина 3.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відпочинок на морі. Країна трьох морів, береги омиваються водами Середземного, Червоного та Мертвого морів, тому гостей завжди можна порадувати чудовими пляжами з цілорічним купальним сезоном.

Причина 4.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оздоровлення і висококласне лікування на мертвому морі. Купання або лікування на Мертвому морі завжди приносить масу позитивних емоцій та користі.

Причина 5.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прекрасна різноманітна кухня.

Причина 6.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шоппінг та нічне життя в Тель-Авіві. Тель-Авів – це місто, яке ніколи не спить, це одне з найкрасивіших міст у світі, нічне життя цього чарівного міста не можна порівняти ні з яким іншим.

Причина 7.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відсутність мовного бар’єру.

Загалом, Ізраїль різноманітний – тут дійсно варто побувати.

Збирайтеся, і – в дорогу на Священну Землю!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *