5 вагомих причин відвідати Еквадор

3 Жовтня, 2019
Туризм

Еквадор – унікальне місце. Це несподіваний коктейль вражень і емоцій, яких справді назбирується супер-концентрація на одиницю часу і грошей в подорожі. Мікс із занурень, сходжень, природної краси і рукотворних цікавинок. Ідеальна пригода для любителів активного відпочинку.

Чому саме Еквадор? Ось вам 5 причин і… бонус:

Еквадор розмістився одразу в 4 регіонах, контрасно різних між собою. Унікальна Амазонія, передгір’я Анд, узбережжя Тихого океану і ні з чим не порівнювані Ґалапагоси.

Тому мандрівка в Еквадор – це не «вбити двох зайців», а одразу чотирьох! Світанки на березі океану, пляжі і сонце, адреналін амазонських джунглів, велич Андських хребтів і живе знайомство зі світом Ґалапагосів – вулканічними островами, скелями і неймовірною фауною.

№1 Унікальні Ґалапагоси

Ґалапагоси – унікальна система, включена до природної спадщини ЮНЕСКО. Тут живі істоти не бояться людей, живуть своїм життям. Забудьте все, що ви бачили в зоопарках! І намагайтеся не зловживати довірою тутешніх живих істот. Екосистемі архіпелагу пощастило розвиватися без втручання людини, тому тут – справжній, неторканий Едем.

(GERMANY OUT) Galapagos, Plaza Sur; the Opuntia and red galapagos sesuvium (Photo by Ihlow/ullstein bild via Getty Images)

№2 Перетнути Екватор

Ясна річ – побувати в Еквадорі і не бути на екваторі – нереально! Безліч піших та кінних туристичних маршрутів перетинають лінію екватору. Разом з тим – це спосіб близько познайомитися з артефактами доби Інків, а також колоніальними пам’ятками.

Ecuador, La Mitad del Mundo (Equator) marker.

№3 Віддалитися від центру Землі на… вулкані

Еквадор просто ідеальний для тих, хто обожнює екстрим і пригоди. Згаслий більше тисячі років тому вулкан Чимборасо (6310м) – не тільки найвища точка країни. Саме його вершина є найбільш віддаленою точкою від центру Землі. Тож побувати тут – маст-done для екстрим-туриста.

№4 Місцеві індіанські культури і гостинність

Дивовижний колорит етнічної індіанської культури Еквадору – вражає. Тринадцять індіанських етносів, які мешкають нині на території країни, зберегли свої особливості в культурі, музиці, традиціях. Серед них – і такі, які майже не контактують з усім світом, а живуть звичним для них штибом впродовж віків, від покоління до покоління. За нагоди з цим побутом варто познайомитися.

Те, що можна відчути виключно всередині країни – атмосфера вічної весни. Це вона надихає еквадорців усміхатися і бути такими життєрадісними. Погода тут – така ж затишна і комфортна впродовж року. Середні температури коливаються між нашими улюбленими 20-25оС.

 

№5 Високий рівень сервісу

Туризм в Еквадорі – одне з джерел доходів держави. Тому і ставлення до цієї галузі – дійсно на державному рівні, по-серйозному, на висоті. Готельна інфраструктура належного рівня не може не радувати. Транспортна сітка – зручна і доступна, і що важливо – безпечна. Те ж саме можна сказати і про авіаперевезення.

І звісно, бонусом є те, що Еквадор наприкінці вересня цього року став безвізовим для громадян України, з чим нас усіх і вітаємо.
Приємних подорожей. Плануйте їх з  Tavor Travel!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *